صفحه نخست » اخبار و رویدادها » افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مراکز رشد دانشگاهی رفسنجان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری نمایشگاه دستاوردهای مراکز رشد دانشگاه‌های رفسنجان امروز (سه شنبه) در سالن شهدای گمنام دانشگاه ولیعصر  گشایش یافت.

دکتر حسین کاظمی رییس مرکز رشد دانشگاه ولیعصر رفسنجان در این آئین گفت:  نمایشگاه شامل ۶۰ غرفه از شرکت های فناور دانشگاه‌ های آزاد اسلامی، ولیعصر(عج) رفسنجان، علامه جعفری، پژوهشکده پسته و غیره شهرستان است که ۴۰ غرفه متعلق به این دانشگاه است.
حسین کاظمی با اشاره به اینکه رفسنجان قطب تحقیقات کربن کشور است، افزود: ۱۱ شرکت دانش بنیان در رفسنجان فعالیت دارند و شرکت کیا کربن،  محصولات کربن و مواد آرایشی را منطبق با تحقیقات علمی تولید می کند.
وی بیان کرد: تفاهم‌ نامه ایجاد مرکز نوآوری رفسنجان با همکاری مجتمع مس سرچشمه، دانشگاه ولیعصر(عج) و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری به امضا رسید و قرار است این مرکز نوآوری در ابتدای بلوار ولایت رفسنجان با همکاری مجتمع مس سرچشمه، دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمینی به مساحت ۳۲ هزار متر مربع احداث و طی ۲ سال آینده به بهره برداری برسد.

 

.