صفحه نخست » اخبار و اطلاعیه ها مرکز رشد » موفقیت واحد فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه در رویداد انتخاب فناوران برتر استان برای نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱

موفقیت واحد فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه در رویداد انتخاب فناوران برتر استان برای نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان، رویداد Inotex Pitch استان کرمان در مورخه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ در شهر کرمان برگزار شد. این رویداد با همکاری پارک علم و فناوری پردیس، پارک علم و فناوری استان کرمان و فن بازار منطقه ای استان کرمان به میزبانی مرکزنوآوری و شتابدهی تگ  برگزار شد.

مهدی محمدی مدیر مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه، در این رابطه افزود، رویداد اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است. این رویداد در اردیبهشت ۱۴۰۰ در تهران برگزار می شود. در این رویداد، رقابتی بین استارتاپ‌های برتر سراسر کشور برگزار می‌ شود.

مرحلۀ نخست این رقابت‌ها از بهمن ماه در ۶ شهر ایران (کرمان، قزوین، تبریز، همدان، بوشهر و تهران) برگزار و دو ایده برتر هر شهر به انتخاب داوران و نمایندگان دبیرخانه اینوتکس و پارک فناوری پردیس برای رقابت نهایی مشخص خواهند شد.

مهدی محمدی افزود، در رویداد استان کرمان، ۳۳ تیم از کل استان ثبت نام نمودند که از بین آنها در مرحله اول ۲۰ تیم  در پیش داوری اولیه انتخاب شدند که ۱۶ تیم از آنها با حاضر شدن در رویداد اقدام به ارایه ایده ها و محصولات خود به هیات داوران نمودند.

محمدی گفت، بسی مایه مسرت و افتخار است که واحد فناور زیست فناور گستر روناک، مستقر در مرکز رشد دانشگاه با تولید کودهای زیستی هوشمند، به عنوان تیم دوم از استان کرمان برای مرحله نهایی انتخاب شده اند. تیم های برگزیده تا اردیبهشت ۱۴۰۰ مورد حمایت و آموزش قرار می گیرند و سپس در رویداد نهایی در حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی اقدام به ارائه نهایی محصول کرده و جهت توسعه و راه اندازی کسب وکار استارتآپی خود مورد حمایت های لازم قرار می گیرند.

روابط عمومی دانشگاه ضمن تبریک به تیم فناور زیست فناورگستر روناک و همه فناوران شهرستان، آرزوی موفقیت در مرحله نهایی برای این واحد فناور دارد.