صفحه نخست » اخبار و اطلاعیه ها مرکز رشد » اولین برداشت محصول گوجه سیاه در سال جاری از گلخانه کفائی، یکی از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه

اولین برداشت محصول گوجه سیاه در سال جاری از گلخانه کفائی،  یکی از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولی عصر(عج)  رفسنجان، صبح روز دوشنبه مورخ ۱۸ اسفند ۹۹، اولین برداشت و بهره برداری از محصول گوجه سیاه در اسفندماه سال جاری از گلخانه کفائی، واحد فناور سالم کشت آسیا مستقر در مرکز رشد این دانشگاه با حضور دکتر مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان، دکتر حسن رنجبرعسکری رییس این دانشگاه و جمعی از مسئولین شهرستان انجام شد.

شرکت سالم کشت آسیا با نشان تجاری گلخانه کفائی تولیدکننده به‌روزترین محصولات کشاورزی به روش هیدروپونیک(آبکشت) در گلخانه است. تولید گوجه سیاه با خاصیت دارویی یکی از مهم ترین محصولات این گلخانه به شمار می‌رود که در واحد بسته‌بندی گلخانه فرآوری و به بازار هدف ارسال می شود.

در ادامه این  برنامه تفاهم‌نامه همکاری فی مابین شتاب‌دهنده کایت و شرکت سالم کشت آسیا به امضا رسید. این تفاهم نامه در راستای گسترش زمینه‌های همکاری مشترک  جهت شناسایی و رفع چالش‌ها و نیازهای کشاورزی، تولید محصول سالم گلخانه‌ای و کمک به رشد کسب و کارهای نوپا در بخش کشاورزی می باشد.